Pielgrzymka do Gruzji i Armenii - przeżyj niezapomniane wakacje

Dodano:

Planujesz wakacyjną podróż w okresie późnego lata? Postaw na najlepsze biuro podróży, które dba o komfort i potrzeby wszystkich swoich klientów. Pielgrzymka do Gruzji i Armenii to doskonała opcja jeśli chcesz przeżyć wycieczkę, która na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Poznaj Gruzję

Barwna i skomplikowana historia Gruzji odcisnęła swoje ślady w postaci wspaniałego dziedzictwa architektury i sztuki. Jaskinie, starożytne katedry i piękne krajobrazy, każdego roku przyciągają na te tereny morze turystów. Gruzja to kraj, który prężnie się rozwija. Ze spektakularnymi, współczesnymi budynkami, minimalnym wskaźnikiem przestępczości i stale udoskonalanymi udogodnieniami dla odwiedzających stanowi doskonałą opcję dla wszystkich turystów. 

Stolica którą warto odwiedzić

Stolica Gruzji Tbilisi przypomina stare, euroazjatyckie skrzyżowanie. Kręte uliczki, domki z balkonami, zielone place i piękne kościoły nadają miastu unikalnego wyglądu. Dzielnice położone niedaleko centrum zachowują charakter wsi dzięki wąskim uliczkom i małym, lokalnym sklepom. Ponadczasowy urok Tbilisi został wzbogacony w nowoczesne zakwaterowanie, międzynarodowe, pięciogwiazdkowe hotele, a także kawiarnie i  restauracje, które serwują coraz lepsze posiłki. Odrestaurowane muzea, galerie, parki, jak również zmodernizowany transport sprawia, że odwiedziny miasta są prawdziwą przyjemnością dla wszystkich podróżujących. Wciąż tętniąca życiem scena artystyczna i kulturalna miasta niczym nie odbiega od największych stolic europejskich państw. 

Co warto zwiedzić w Gruzji i Armenii

Gruzja i Armenia to państwa, które słyną z wielu różnych zabytków. Podróżując przez tereny  południowego kaukazu nie można pominąć Drogi Wojennej. W przeszłości stanowiła ona ważny wojenny szlak, a obecnie służy transportowi ładunków. Warte zobaczenia są również carskie łaźnie siarkowe, które w przeszłości pełniły funkcję higieniczne i lecznicze, a w obecnej chwili ich ciekawa konstrukcja przyciąga oczy wszystkich turystów. Gruzja i Armenia słusznie są kojarzone w bogactwem świątyń i obiektów sakralnych. Nie sposób wybrać się w podróż przez Armenię bez odwiedzenia słynnego Klasztoru Świętej Włóczni, w którym według legendy do niedawna spoczywały święte relikwie. Pielgrzymka do Gruzji i Armenii nie mogłaby być w pełni satysfakcjonująca bez zwiedzenia Czarnego Klasztoru, zbudowanego nad malowniczym jeziorem Sewan.

Pielgrzymki z doskonałym biurem 

W ofercie biura podróży PIELGRZYM znajdziesz najpopularniejsze cele podróżnicze. Kraje, które zawsze planowałeś odwiedzić teraz dostępne są z doskonałą oprawą najlepszych przewodników, którzy podchodzą do swojej pracy kierując się pasją i zaangażowaniem. Biuro PIELGRZYM dba o wygodę swoich klientów. W tym celu korzysta jedynie z autokarów najwyższej jakości, które wyposażone są w klimatyzację, aby w każdym ciepłym miesiącu podróż odbywała się w pełni komfortowo. Wszystkie oferowane wycieczki są w pełni bezpieczne i objęte polisą ubezpieczeniową. Decydując się zatem na podróż z PIELGRZYMEM zyskujesz gwarancję udanego wyjazdu.