WYPRAWA NA ISLANDIĘ - CLASSIC Brak wolnych miejsc!

Data:

-
/

Cena: 3000 PLN

Zapisz się na wyjazd!

Podróżujemy i inspirujemy! Łączymy ludzi z apetytem na życie, z pasją do podróżowania oraz otwartych na nowe przyjaźnie i doświadczenia ;)

ONE LIFE TRAVEL&PHOTOGRAPHY 

DZIEŃ 1 (06.08.2024)

Spotkanie na Lotnisku w Balicach o godzinie 04:00. Godzina 5.30 wylot na lotnisko w Keflaviku. Po przylocie przejazd na gorące źródła Reykjadalur Hot Spring Thermal River, przejazd do BORGARNES (zakupy w lokalnym markecie). Przejazd na nocleg, zakwaterowanie w Laekjarkot Rooms and Cottages oraz integracja. 

 

 

 

 

 

 

DZIEŃ 2 (07.08.2024)

Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie takich atrakcji jak: czarny kościół Budakirkja, klify w Arnarstapi, pomarańczowa latarnia Svörtuloft Lighthouse, punkt widokowy na górę Kirkjufell ( malownicza sceneria z filmu "Gra o Tron") oraz przejazd mostem Kolgrafafjörður. Powrót na nocleg w Laekjarkot Rooms and Cottages.

 

 

 

 

 

DZIEŃ 3 (08.08.2024)

Po śniadaniu wykwaterowanie, następnie przejazd na wodospady Seljalandsfoss, ukryty wodospad Gljufrabui oraz Skogafoss.Spotkanie z maskonurami na klifach Dyrhólaey. Kolejnym punktem jest spacer po słynnej czarnej plaży Reynisfjara. Przejazd do miejscowiści VIK znanej z serialu Katla. Wizyta w jaskini Gígjagjá (Yoda Cave), następnie przejazd na nocleg w Paradise Cave Hostel & Guesthouse.

 

 

 

 

 

DZIEŃ 4 (09.08.2024)  

Po śniadaniu przejazd na lodowiec Svínafellsjökull, zatokę lodowcową Jökulsárlón i wizyta na Diamond Beach. Powrót na nocleg w Paradise Cave Hostel & Guesthouse.

 

 

 

DZIEŃ 5 (10.08.2024)  

Po śniadaniu przejazd do Interioru gdzie zobaczymy Hnausapollur (Jezioro w Kraterze), 3 Czerwone Kratery, wodospad Singoldufoss, następnie trekking po tęczowych górach Landmannalaugar. Po trekkingu kąpiel w gorącej rzece. Powrót na nocleg w Paradise Cave Hostel & Guesthouse.

 

 

 

 

 

DZIEŃ 6 (11.08.2024) 

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd na wrak samolotu Solheimasandur Plane Wreck na czarnej plaży, jeden z najstarszych basenów , Seljavallalaug Swimming Pool, kanion Ring Canyon, wodospad Gullfoss oraz spacer na najsłynniejszy gejzer - Geysir. Przejazd na nocleg w Hostel B47 w Reykjaviku.

 

 

 

 

DZIEŃ 7 (12.08.2024) 

Po śniadaniu spacer po Reykjaviku, wizyta w Fly Over Iceland (dla chętnych), Hallgrimskirkja, spotkanie z Olą z firmy Hrauney i możliwość zakupienia oryginalnych Islandzkich pamiątek. Wizyta w spa Blue Lagoon. Powrót na nocleg w Hostel B47, Reykjaviku.

 

 

 

DZIEŃ 8 (13.08.2024) 

Wykwaterowanie, przejazd na lotnisko i o godz. 8:40 wylot z Keflaviku do Polski

14:40 Lądowanie na lotnisku w Balicach

Koszt wyjazdu wynosi: 3000  zł  + 2550 zł (Opłaty dodatkowe) 

Organizator ponosi odpowiedzialność za własne usługi i świadczenia, zastrzega sobie możliwość zmiany programu i kosztów, terminu bądź odwołania wyjazdu z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników, zmiany przepisów, działania siły wyższej.

Cena zawiera: 

- 7 noclegów,
- Ubezpieczenie podróżne, 
- Opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy, 
- Podatki i opłaty, 
- Obsługa przewodnika, 
- Sesja zdjęciowa / foto-relacja z pobytu na Islandii wykonana przez profesjonalnych fotografów 

Cena nie zawiera

- Kosztu biletu lotniczego, 
- Wyżywienia, 
- Opłat dodatkowych w kwocie 2550 zł  (koszt transportu na Islandii, Opłaty drogowe, Opłaty parkingowe, Taxa- klimatyczna)  - opłata obligatoryjna, płatna gotówką w dniu wyjazdu do przewodnika grupy. 

Zachęcamy we własnym zakresie do ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn niezależnych / losowych od uczestnika – https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-koszty-rezygnacji.htm; kontakt  TU EUROPA  

UWAGA:

Płatności należy dokonać na konto Biuro Turystyczne „Pielgrzym”:

Bank ING SA nr konta PL 12 1050 1562 1000 0091 3584 6104 PLN
SWIFT: INGBPLPW

Inne losowe pielgrzymki