Pielgrzymaka do Paryża – Lisieux - program ramowy

Nasze pielgrzymki – wycieczki mają charakter religijny w pełnym tego słowa znaczeniu. Tego rodzaju pielgrzymki dają niezapomniane przeżycia religijne i krajoznawcze. Zapraszamy i życzymy miłego z nami pielgrzymowania !!

PIELGRZYMKA DO PARYŻA  

1 dzień: o godz. 3.30 zbiórka uczestników przy Parafii Katedralnej w Rzeszowie pakowanie bagaży do autokaru i wyjazd do Pragi – zwiedzanie: Hradczany (Katedra św. Wita) – Msza Święta, Stare Miasto, Złotą Uliczkę, Most Karola, Vaclawskie Namesti; przejazd do hotelu zakwaterowanie i obiadokolacja.

2 dzień: godz. 6.00 pakowanie bagaży, śniadanie; wyjazd do Reims i zwiedzanie Katedry, w której koronowali się królowie Francji (obiadokolacja w Rejms); przejazd do hotelu na przedmieściach Paryża –  zakwaterowanie.

3 dzień: godz. 7.00 śniadanie; przejazd na zwiedzanie – Paryża w/g programu przewodnika: Katedra  Notre – Dame i bulwary nad Sekwaną, Place de la Concorde, miejsce Objawienia  N.M.P.  przy Rue du Bac, Muzeum Luwr, Ile de la Cite (obiad), rejs po Sekwanie; powrót do hotelu.

4 dzień: godz. 7.00 śniadanie; przejazd na zwiedzanie Wersalu, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Wzgórze Montmartre: Moulin Rouge, Bazylika Sacre-Coeur, (obiad); powrót do hotelu.

5 dzień: godz. 7.00 śniadanie; pakowanie bagaży, wyjazd do Le Mont St. Michel (Wzgórze Św. Michała) spacer i zwiedzanie opactwa Św. Michała Archanioła (obiadokolacja), przejazd do hotelu – zakwaterowanie i nocleg.        

6 dzień: godz. 7.00 śniadanie; pakowanie bagaży, wyjazd do Rzeszowa przejazd nocny. Po trasie wstąpienie do Lisieux i nawiedzenie relikwii św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

7 dzień: przyjazd do Rzeszowa i zakończenie pielgrzymki ok. godz. 18.00

 

Koszt 7-dniowej pielgrzymki wynosi: 900 zł + 240 euro

Cena obliczona przy grupie min 42 osób,

 za pokój 1 osobowy 15euro/ za noc dopłaty

 

Organizator zapewnia: – autokar Lux z klimatyzacją, video, wc, barkiem (kawa i herbata gratis), – noclegi w hotelach klasy turystycznej *** (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje (z wyłączeniem przejazdów nocnych) – obsługę pilota na całej trasie wraz z systemem Tourguide (pilot kieruje grupą i oprowadza po zwiedzanych obiektach tam gdzie jest to możliwe)

 Ubezpieczenie obejmuje zwrot kosztów następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów ich leczenia za granicą oraz utraty bagażu. Ubezpieczenie to nie obejmuje zdarzeń zawinionych umyślnie.

Uwaga! Porady medyczne w cenie do 50 euro klient płaci sam, pobiera fakturę i pieniądze odzyskuje w Polsce od ubezpieczyciela.

 Warunki uczestnictwa! Uczestnik pielgrzymki:

– wypełnia zgłoszenie i dokonuje wpłaty w/w kwoty 

– pieniądze na bilety wstępu i przewodników lokalnych –   80 euro (płatne pilotowi grupy w dniu wyjazdu);

– powinien posiadać ważny i niezniszczony dokument tożsamości;

– odpowiada za szkody wyrządzone z własnej winy podczas pielgrzymki;

– zobowiązany jest do przestrzegania punktualności i zaleceń pilota.

Organizator ponosi odpowiedzialność za własne usługi i świadczenia, zastrzega sobie możliwość zmiany programu i kosztów, terminu bądź odwołania pielgrzymki z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników, zmiany przepisów, działania siły wyższej.

Zachęcamy w własnym zakresie, do skorzystania z możliwości ubezpieczenia  kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn niezależnych / losowych od uczestnika – kontakt AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. beata.gaweda@axa.pl; tel. +48 12 376 97 10; kom. + 48 662 190 749; fax. + 48 12 376 97 06

Radzimy zabrać ze sobą na pielgrzymkę: lekarstwa na własne potrzeby, mały zagłówek, ręcznik, wygodne buty, pantofle-klapki, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, parasol, aparat, ubiór stosowny do wejścia do kościoła (panie – zakrywający ramiona i kolana; panowie – długie spodnie).

Inne losowe pielgrzymki