Wilno - program ramowy

Nasze pielgrzymki – wycieczki mają charakter religijny w pełnym tego słowa znaczeniu. Tego rodzaju pielgrzymki dają niezapomniane przeżycia religijne i krajoznawcze. Zapraszamy i życzymy miłego z nami pielgrzymowania !!

Inne dostępne terminy dla tej pielgrzymki:

PIELGRZYMKA DO SOKÓŁKI, WILNA I TROK  

 

1 dzień: o godz. 2.30 zbiórka uczestników na parkingu przy Katedrze Rzeszoweksiej, wyjazd do Sokółki – zwiedzanie kościoła św. Antoniego Padewskiego podniesiony do rangi Kolegiaty; tutaj 12 października 2008 wydarzył się cud eucharystyczny (Msza Św.); przejazd do Trok – zwiedzanie zamku księcia Witolda z XIV wieku.; wyjazd do hotelu we Wilnie - zakwaterowanie i obiadokolacja.     
 

2 dzień:  śniadanie – zwiedzanie Wilna z miejscowym przewodnikiem takich miejsc jak: Ostra Brama, Stare Miasto, Ratusz, Muzeum Mickiewicza, Kościoły: Katedry z grobami królewskimi, Św. Kazimierza, Św. Piotra i Pawła na Antokolu,  Cmentarza na Rossie, Góra 3 Krzyży; powrót do hotelu i obiadokolacja.          
 

3 dzień: pakowanie bagaży, śniadanie i c.d. zwiedzania Wilna m.in., klasztor św. Faustyny; Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Św. Anny, Św. Ducha,; wyjazd do Rzeszowa  i zakończenie pielgrzymki ok. godz. 23.30.  

 

Koszt 3 – dniowej pielgrzymki wynosi: 750 zł + 15 euro 

Cena obliczona przy grupie min 42 osób,

 

Organizator zapewnia: – autokar Lux z klimatyzacją, video, wc, barkiem (kawa i herbata gratis), – noclegi w hotelach klasy turystycznej *** (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje (z wyłączeniem przejazdów nocnych) – obsługę pilota na całej trasie wraz z systemem Tourguide (pilot kieruje grupą i oprowadza po zwiedzanych obiektach tam gdzie jest to możliwe)

 Ubezpieczenie obejmuje zwrot kosztów następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów ich leczenia za granicą oraz utraty bagażu. Ubezpieczenie to nie obejmuje zdarzeń zawinionych umyślnie.

Uwaga! Porady medyczne w cenie do 50 euro klient płaci sam, pobiera fakturę i pieniądze odzyskuje w Polsce od ubezpieczyciela.

 Warunki uczestnictwa! Uczestnik pielgrzymki:

– wypełnia zgłoszenie i dokonuje wpłaty w/w kwoty 

- bilety wstępu 15 euro - płatne pilotowi w dniu wyjazdu; 

– powinien posiadać ważny i niezniszczony dokument tożsamości;

– odpowiada za szkody wyrządzone z własnej winy podczas pielgrzymki;

– zobowiązany jest do przestrzegania punktualności i zaleceń pilota.

Organizator ponosi odpowiedzialność za własne usługi i świadczenia, zastrzega sobie możliwość zmiany programu i kosztów, terminu bądź odwołania pielgrzymki z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników, zmiany przepisów, działania siły wyższej.

Zachęcamy w własnym zakresie, do skorzystania z możliwości ubezpieczenia  kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn niezależnych / losowych od uczestnika – kontakt AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. beata.gaweda@axa.pl; tel. +48 12 376 97 10; kom. + 48 662 190 749; fax. + 48 12 376 97 06

Radzimy zabrać ze sobą na pielgrzymkę: lekarstwa na własne potrzeby, mały zagłówek, ręcznik, wygodne buty, pantofle-klapki, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, parasol, aparat, ubiór stosowny do wejścia do kościoła (panie – zakrywający ramiona i kolana; panowie – długie spodnie).

Inne losowe pielgrzymki