PIELGRZYMKA DO LOURDES i LA SALETTE - program ramowy

Nasze pielgrzymki – wycieczki mają charakter religijny w pełnym tego słowa znaczeniu. Tego rodzaju pielgrzymki dają niezapomniane przeżycia religijne i krajoznawcze. Zapraszamy i życzymy miłego z nami pielgrzymowania !!

PIELGRZYMKA DO  LOURDES  i  LA SALETTE    

 

1 dzień: godz. 3.00 zbiórka uczestników przy Parafii Katedralnej w Rzeszowie, pakowanie bagaży do autokaru; wyjazd do Azzano Decimo – zakwaterowanie i obiadokolacja. 

2 dzień: godz. 5.30 pakowanie bagaży, śniadanie; wyjazd do La Salette przez Briancon – zakwaterowanie i obiadokolacja; o godz. 21.00 procesja różańcowa z lampionami.

3 dzień:  godz. 6.00 Msza Święta, śniadanie; pakowanie bagaży, wyjazd do Carcassonne – zwiedzanie średniowiecznego miasteczka z wspaniale zachowanymi murami obronnymi; przejazd do Lourdes – zakwaterowanie i obiadokolacja.

4 dzień: godz. 7.00 śniadanie; wyjście na zwiedzanie miejsc związanych z objawieniem, przejście i modlitwa w Grocie, Droga Krzyżowa, Msza Święta, możliwość zanurzenia w basenach, nawiedzenie domu św. Bernadety i czas wolny, 19.00 obiadokolacja, 21.00 nabożeństwo różańcowe i Procesja Maryjna.

5 dzień: godz. 6.00 Msza Święta, śniadanie; pakowanie bagaży, wyjazd do Fryburga (Niemcy)– zakwaterowanie i obiadokolacja.           

6 dzień: godz. 6.00 pakowanie bagaży, śniadanie; wyjazd do Rzeszowa i przyjazd ok. godz. 22.00 – zakończenie pielgrzymki.

Koszt 8-dniowej pielgrzymki wynosi: 880 zł + 200 euro

Cena obliczona przy grupie min 42 osób,

 za pokój 1 osobowy 15euro/ za noc dopłaty

 

Organizator zapewnia: – autokar Lux z klimatyzacją, video, wc, barkiem (kawa i herbata gratis), – noclegi w hotelach klasy turystycznej *** (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje (z wyłączeniem przejazdów nocnych) – obsługę pilota na całej trasie wraz z systemem Tourguide (pilot kieruje grupą i oprowadza po zwiedzanych obiektach tam gdzie jest to możliwe)

 Ubezpieczenie obejmuje zwrot kosztów następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów ich leczenia za granicą oraz utraty bagażu. Ubezpieczenie to nie obejmuje zdarzeń zawinionych umyślnie.

Uwaga! Porady medyczne w cenie do 50 euro klient płaci sam, pobiera fakturę i pieniądze odzyskuje w Polsce od ubezpieczyciela.

 Warunki uczestnictwa! Uczestnik pielgrzymki:

– wypełnia zgłoszenie i dokonuje wpłaty w/w kwoty 

– pieniądze na bilety wstępu i przewodników lokalnych –   10 euro (płatne pilotowi grupy w dniu wyjazdu);

– powinien posiadać ważny i niezniszczony dokument tożsamości;

– odpowiada za szkody wyrządzone z własnej winy podczas pielgrzymki;

– zobowiązany jest do przestrzegania punktualności i zaleceń pilota.

Organizator ponosi odpowiedzialność za własne usługi i świadczenia, zastrzega sobie możliwość zmiany programu i kosztów, terminu bądź odwołania pielgrzymki z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników, zmiany przepisów, działania siły wyższej.

Zachęcamy w własnym zakresie, do skorzystania z możliwości ubezpieczenia  kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn niezależnych / losowych od uczestnika – kontakt AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. beata.gaweda@axa.pl; tel. +48 12 376 97 10; kom. + 48 662 190 749; fax. + 48 12 376 97 06

Radzimy zabrać ze sobą na pielgrzymkę: lekarstwa na własne potrzeby, mały zagłówek, ręcznik, wygodne buty, pantofle-klapki, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, parasol, aparat, ubiór stosowny do wejścia do kościoła (panie – zakrywający ramiona i kolana; panowie – długie spodnie).

Inne losowe pielgrzymki