Litwa - Wilno/Kowno/Troki/Szawle 24 -28.04.2019 (ostatnie wolne miejsca!)

Nasze pielgrzymki – wycieczki mają charakter religijny w pełnym tego słowa znaczeniu. Tego rodzaju pielgrzymki dają niezapomniane przeżycia religijne i krajoznawcze. Zapraszamy i życzymy miłego z nami pielgrzymowania !!

Data:

-
/

Cena: 500 PLN + 180 €

Termin minął

Pielgrzymka na Litwę 5 dni

Kolbuszowa – Studzieniczna – Wilno – Góra Krzyży – Szydłów – Troki – Kowno – Sokółka – Kolbuszowa

1 dzień: wyjazd z Kolbuszowej o godz. 2.00. Przejazd do Studzenicznej. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej, cudowna studzienka oraz Kapliczka Najświętszej Maryi Panny. Przejazd do Wilna – zakwaterowanie i obiadokolacja. (790 km)

2 dzień: śniadanie – zwiedzanie Wilna z miejscowym przewodnikiem: Ostra Brama, Stare Miasto, Ratusz, Muzeum Mickiewicza, Kościoły: Katedry z grobami królewskimi, Św. Kazimierza, Św. Piotra i Pawła na Antokolu,  Cmentarza na Rossie, Góra 3 Krzyży; powrót do hotelu i obiadokolacja.

3 dzień: śniadanie i c.d. zwiedzania Wilna m.in., klasztor św. Faustyny; Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Św. Anny, Św. Ducha. Wyjazd do Szawle - Góra Krzyży. Przejazd do Szydłowa i zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej. Powrót do hotelu w Wilnie i obiadokolacja.

4 dzień: śniadanie. Wyjazd do Trok – zwiedzanie zamku księcia Witolda z XIV wieku. Przejazd do Kowna zwiedzanie Starego Miasta – zamek, katedra. Powrót do hotelu w Wilnie - czas wolny do obiadokolacji.

5 dzień: pakowanie bagaży, śniadanie; wyjazd w drogę powrotną do Kolbuszowej. Po drodze możliwy postój w (Sokółce, Sejnach, Święta Woda-Góra Krzyży, Białystok).

Koszt pielgrzymki: 500 zł + 180 euro

+ 30 euro na bilety wstępu

Cena obliczona przy grupie min. 45 osób

Organizator zapewnia: – autokar, wc, barkiem (kawa i herbata gratis), – noclegi w hotelach klasy turystycznej *** (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje (z wyłączeniem przejazdów nocnych) – obsługę pilota na całej trasie wraz z systemem Tourguide (pilot kieruje grupą i oprowadza po zwiedzanych obiektach tam gdzie jest to możliwe)

 Ubezpieczenie obejmuje zwrot kosztów następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów ich leczenia za granicą oraz utraty bagażu. Ubezpieczenie to nie obejmuje zdarzeń zawinionych umyślnie.

Uwaga! Porady medyczne w cenie do 50 euro klient płaci sam, pobiera fakturę i pieniądze odzyskuje w Polsce od ubezpieczyciela.

 Warunki uczestnictwa! Uczestnik pielgrzymki:

– wypełnia zgłoszenie i dokonuje wpłaty w/w kwoty 

- bilety wstępu 30 euro - płatne pilotowi w dniu wyjazdu; 

– powinien posiadać ważny i niezniszczony dokument tożsamości;

– odpowiada za szkody wyrządzone z własnej winy podczas pielgrzymki;

– zobowiązany jest do przestrzegania punktualności i zaleceń pilota. 

Organizator ponosi odpowiedzialność za własne usługi i świadczenia, zastrzega sobie możliwość zmiany programu i kosztów, terminu bądź odwołania pielgrzymki z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników, zmiany przepisów, działania siły wyższej.

Radzimy zabrać ze sobą na pielgrzymkę: lekarstwa na własne potrzeby, mały zagłówek, ręcznik, wygodne buty, pantofle-klapki, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, parasol, aparat, ubiór stosowny do wejścia do kościoła (panie – zakrywający ramiona i kolana; panowie – długie spodnie).

Inne losowe pielgrzymki