Śladami św. Pawła - pielgrzymka do Grecji

Dodano:

Planujesz wybrać się na pielgrzymkę w tym roku? Zastanawiasz się, do jakiego miejsca się udać? Podpowiadamy - wybierz się do Grecji! Razem z nami możesz zwiedzić najważniejsze miejsca, do których dotarł dwa tysiące lat temu święty Paweł. Dzięki nam dowiesz się, jakie atrakcje czekają na Ciebie w trakcie pielgrzymki i poznasz informacje, o których powinieneś pamiętać w trakcie przygotowań do wyjazdu.

Pielgrzymka śladami św. Pawła - świetny pomysł na Majówkę

Długi weekend majowy zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż poszukujesz pomysłu, jak fajnie i owocnie spędzić te kilka wolnych dni? Biuro Turystyczne PIELGRZYM ma dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia. 8 dni, ciekawie wypełniony program od rana do wieczora, wspaniała atmosfera i cała masa różnych atrakcji - zapowiada się rewelacyjnie, prawda? Tak też będzie. Już teraz zapisz się na pielgrzymkę do Grecji, którą organizuje nasze biuro na Majówkę.

Pielgrzymka - o czym musisz pamiętać?

Jeżeli chcesz wybrać się na pielgrzymkę, to musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

- musisz wziąć ze sobą dokument tożsamości,

- powinieneś lub powinnaś przestrzegać zasad punktualności,

- warto byś zabrał lub zabrała ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy.  Nie wiesz jakich? Nic nie szkodzi. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w tym miejscu. Zachęcamy do poznania tych informacji.

Atrakcje dla Pielgrzyma

Przygotowana przez nas wycieczka ma charakter religijny oraz krajoznawczy. Podróż śladami św. Pawła do Grecji to zwiedzanie miejsc, w których przebywał. Ośmiodniowa wycieczka przewiduje atrakcje, takie jak wyjazd do Myken, zwiedzanie Koryntu, czy też spacer przez Agorę. Cały program wycieczki jest dostępny tutaj.

Biuro Turystyczne Pielgrzym zaprasza!

Jesteś zainteresowany pielgrzymką? Razem z Biurem Turystycznym Pielgrzym wybierz się w podróż i zwiedzaj zakątki Grecji. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego dbamy o wszystkie kwestie związane z podróżą. Chcesz wiedzieć więcej? Masz jakieś pytania dotyczące wyjazdu? Skontaktuj się z nami. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj sobie miejsce na wyjątkowej wycieczce do Grecji.